Vyšetření znamének FotoFinder

Vyšetření znamének FotoFinder

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Vyšetření znamének FotoFinder

Nejpřesnější vyšetření znamének

Vyšetření přístrojem FotoFinder je v současnosti to nejlepší, co Vám moderní dermatologie může nabídnout. Umělá inteligence odhalí i tu nejmenší změnu na kůži, která může uniknout pozornosti při vyšetření klasickým dermatoskopem. FotoFinder v rukách lékaře je tak velmi spolehlivá metoda, při které se včasně odhalí problémové znaménko, které by mohlo způsobit rakovinu kůže.


 

Proč je důležité využít nejmondernější technologii FotoFinder?

  • Žádné vaše znaménko nám neunikne.
  • Nepodceňujte prevenci rakoviny kůže.
  • Nechte se vyšetřit včas.
  • Provádíme celotělové robotické skenování znamének.
  • 1× za rok vyhodnotíme a zachytíme změny na povrchu celého těla, u rizikových pacientů 2× ročně.
  • Možnost úhrady z preventivních programů zdravotních pojišťoven

O ošetření


Přístroj Fotofinder uchovává výsledky v digitální podobě. Nesnímá pouze znaménka, ale celé tělo. Při vaší další návštěvě bude aktuální snímek porovnán s těmi, co už u nás máte. Jakékoli nové znaménko, jakákoliv změna velikosti, tvaru, barvy, je okamžitě odhalena a vyhodnocena. A protože jste v Esthesii, tak i rovnou vyřešena.

Jak vyšetření probíhá

1
5 min. příprava
2
10-15 min. snímání celého těla fotocestou
3
vyhodnocení umělou inteligencí
4
kontrola lékařem a konzultace


Zaváděcí cena vyšetření přístrojem Fotofinder je 2 000 Kč. Je možné od ceny odečíst příspěvek pojišťovny. Jeho konkrétní výši si prosím ověřte u vaší zdravotní pojišťovny.

Rezervovat termín ›


Jsem vhodným kandidátem?


Každý kdo pečuje o své zdraví, je vhodným kandidátem. Každoroční preventivní vyšetření znamének je v dnešní době nutností, vzhledem ke vzrůstající “agresivitě” UV záření. Pokud máte navíc v rodině anamnézu v podobě nádorového onemocnění, jste světlý fototyp nebo máte hodně mateřských znamének, změní se naše doporučení na výrazný apel.

Průběh ošetření


Samotné ošetření je absolutně bezbolestné a neinvazivní a zabere zhruba 20min. Jde vlastně o velmi podrobné nafocení vašeho těla. Probíhá ve spodním prádle a přítomen je pouze zkušený lékař, vy a náš FotoFinder. Samotné nafocení zabere opravdu chviličku. Vyhodnoceni je pak závislé na tom, kolik problematických znamének odhalíme.

Po ošetření


Žádný zvláštní režim vás po ošetření nečeká. Pokud lékař vyhodnotí některé z vašich znamének jako rizikové, ihned se s ním můžete domluvit na dalším postupu. Histologické vyšetření odstraněného znaménka je samozřejmostí.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.


Chcete vědět více o vyšetření znamének zavoljete nebo klikněte na náš další web o vyšetření a kontrole znamének pomocí FofoFinderu.

Tip: Na toto ošetření lze čerpat úhradu z preventivních programů zdravotních pojišťoven.
Ověřte si, na jaké oštření vaše pojišťovna přispívá (na vyšetření digitálním dermatoskopem – například VZP přispívá až 500,- Kč).

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×