Redukce problematických partií pomocí rázové akustické vlny a radiofrekvence

Redukce problematických partií pomocí rázové akustické vlny a radiofrekvence

Esthesia.czČlánkyDermatologie › Redukce problematických partií pomocí rázové akustické vlny a radiofrekvence

Pokaždé, když od nás odchází spokojená klientka, cítíme, že jsme na správném místě, a že naše služby fungují. Ať už patříte mezi ty, které pravidelně cvičí a potřebují pomoci jen s partiemi, které se obtížněji redukují nebo nejste sportovní přiznivkyní a chcete pomoci svým křivkám udržet elasticitu a redukovat podkožní tuk, ošetření pomocí rázové akustické vlny v kombinaci s radiofrekvencí vás po několika ošetřeních přesvědčí, že jste zvolila správně.

 

O ošetření


Ošetření pomocí akustické rázové vlny je bezbolestný zákrok, který díky své technologii rozbíjí molekuly tuku v podkoží problematických partií. Tyto rozbourané molekuly tuku se následně odplaví lymfatickým systémem ven z těla. V průběhu zákroku je na kůži pokládána hlavice přístroje, kterým se přejíždí postupně v oblasti těchto partií a můžete pociťovat mírně brnění. Aby výsledek byl dokonalý je toto ošetření kombinováno s následným ošetřením pomocí radiofrekvence, které naopak pomáhá s elasticitou kůže.

Akustická rázová vlna uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň. Tím zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Díky tomu dochází ke zmenšení tukových buněk, vypnutí pokožky a zároveň k zeštíhlení ošetřované oblasti. Radiofrekvenční vlna se dostane povrchem pokožky do podkoží a tam intenzivně zahřívá tukové buňky, ty se začnou smršťovat a vyplavují svůj obsah, který je odbourán lymfatickým a cévním systémem. Díky tomu, že narušuje pojivová kolagenová vlákna, je tělo donuceno vytvářet nové kolagenové buňky, které jsou pevnější a zvyšuje se tak elasticita kůže. Výsledkem kombinace těchto ošetření je měřitelné zeštíhlení ošetřovaných částí.

Aby ošetření bylo efektivní, je potřeba absolvovat těchto ošetření několik. Výsedek je většinou viditelný až po třetím ošetření. Doporučuje se většinou 8 - 10 intenzivních ošetření v krátké době. Kolik ošetření bude vhodných právě pro vás se dozvíte na úvodní konzultaci s naší specialistkou.


Vhodné partie pro ošetření jsou:

  • břicho
  • stehna
  • boky
  • hýždě
  • “madla lásky”
  • paže

Jsem vhodným kandidátem?


 Našimi klienty se stávají ženy i můži, kteří chtějí pomoci s redukcí podkožního tuku, nebo jen s úpravou křivek některých svých partií, u kterých se jim redukce nedaří, ačkoliv v ostatních partiích už výsledku dosáhli.

Doba zotavení


 Je možné, že druhý den můžete lehce cítit ošetřovanou partii, jako kdybyste ji cvičila. Vzhledem k tomu, že při tomto ošetření je nezbytné, aby odumřelé buňky ocházely lymfatickým systémem, doporučujeme po ošetření dodržovat zvýšený pitný režim a pro zvýšení efektivity je vhodná i kombinace s fyzickou aktivitou, která podpoří prokrvení organizmu a urychlí průchod lymfy.

Upozornění


 Ošetření není vhodné provádět u těhotných žen, dále pak u těch lidí, kteří mívají krvácivé projevy, trpí poruchami krvácivosti nebo srážlivosti, užívají preparáty, které snižují krevní srážlivost, mají zhoubný nádor, nebo jim v místě, kde má proběhnout ošetření, byly aplikovány kortikoidové obstřiky.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×