Oboustranná rovnátka na nehty

Oboustranná rovnátka na nehty

Esthesia.czČlánkyPodologie › Oboustranná rovnátka na nehty

Zarůstají Vaše nehty na obou stranách? Nebo potřebují intenzivnější podporu procesu rovnání? Podologický svět přinesl pro rychlejší a stabilnějš výsůedky - a tím i pohodlnější "bezbolestnou" chůzi všech lidí novinku - oboustranná rovnátka, která se jmenují NASPAN Platinum. Jejich autorem je ověřená společnost Gewohl a díky komplexnímu působení na nehet se těší stále větší řadě spokojených zákazníků. 

Naspan Platinum - oboustranná rovnátka ne nehty


Nová řada rovnátek, která rovnají obě strany nehtu zárověň.

Používají se při jednostranném i oboustranném zárustu nehtu. Jejich výhodou je skvělá pevnost, výdřž, geniálně kombinované funkce a neuvěřitelná rychlost aplikace. 

A co jsou ty genální funkce rovnátka? Totiž oproti jednostranným dělají tato rovnátka takzvanou "tažnou i pákovou sílu zároveň" Znamená to, že při procesu rovnání potřebujeme nehet "naučit", jak má růst správně - proto je potřeba jej lehce zdvihnout (páka) a tahnout dopředu (tah) - jedině tak nehet odsroste v tak správné poloze, že jeho strany již nebudou zarůstat.

Rovnátka jsou vhodná pro ženy i muže, dospělé i děti. Používáme je pro oboustranně zarostlé nehty VŽDY a u jednostranně zarostlých nehtů jsou také oblíbená - ale tam se o jejich vhodnosti vždy poradíte s podoložkou.

Jak proces rovnání probíhá?

  • Rovnátko se nasazuje na nehet vždy po pedikúře, při které je nehet důkladně připraven a celá noha očištěna (proces rovnání nehtů nevnímáme jako pouhé odstranění doslova "palčivého problému", nýbrž jako komplexní cestu ke zdravé chůzi, zdravým nehtům i pokožce a k tomu zkrátka i pedikúra neodmyslitelně patří)
  • Tento typ rovnátek je předem vyroben - Váš nehet, proto nejprve změříme a podle toho vybere podoložka nejvhodnější délku rovnátka, která se postará o optimální tah a zdvihnutí.
  • Rovnátko se vždy nasazuje až pod zarostlé místo!!! na nehtu (jedině tak jej zdvihne a skutečně odroste = tedy jedině tak funguje!) - rovnátko se "zahákne" (ano, je na něm skutečně z každé strany malý háček) za obě boční části nehtu a tím je nasazeno.
  • Na povrchu nehtu se rovnátko na několika místech zafixuje speciálním antimykotickým gelem, který jej ochrání proti odloupnutí.
  • Nehty s rovnátkem je možné lakovat dle libosti :-)

Bezprostředně po ošetření:

Nehty témeř vždy lehce bolí nebo tlačí (aby ne - na straně je nové cizí těleso anebo mnohdy nehty rovnáme v takovém stavu, kdy je bolestivost enormní i bez rovnátka) - nicméně zde je potřeba vydržet - během 3 dnů si kůže i nehet na rovnátko zvyknou a již jej téměř necítíte. V této době "aklimatizace" nohy na rovnátko je určitě vhodné dopřát nehtům a prstům "volnost" (tedy nenosit těsnou obuv, supervysoké lodičky nebo těsné ponožky a je možné, že se Vám v ty první 3 dny bude nepohodlně běhat nebo skákat). Bolest ale skutečně ustoupí a to pak již přichází ty pozitivní vlastnosti rovnátka, které se posouvá s Vaším nehtem. V momentě, kdy nehet více odroste, rovnátko vyměníme za nové. To jak dlouho budete rovnátko nosit je individuální. U někoho jsou rovnátka otázkou 2 měsíční léčby, jsou lidé, kteří je nosí rok, ale máme i mnoho klientů, u kterých tak opakovaně a tak dlouho zarůstaly nehty, že je nosí i preventivně (leč ruku na srdce - stále lepší preventivně rovnátko, než permanentně bolestivý nebo v horším případě stržený nehet).

Kolik to stojí?

Cena tohoto rovnátka je stejná jako u oboustranných rovnátek - tedy 1 200 Kč za 1 rovnátko (k tomu je potřeba přičíst cenu pedikúry). Délka prvního ošetření je 45-90 minut (dle typu pedikúry, který si vyberete). Následně již docházíte jen na pedikúru a dle potřeby rovnátko vyměníme za zcela nové.

Kvalita a výsledky

Podologické řemeslo jsme začali (tedy spíš začaly - jsme u nás jen ženy podoložky :-) ) dělat, protože tu práci milujeme a těší nás výsledky - není lepší odměna, než spokojený zákazník, který k nám bejprve přichází s kompletně zarostlými bolestivými nehty - a a ty samé nohy po pár měsících - jsou krásné, nehty zcela v pořádku - žádné bolesti :-) a především odstraněná příčina potíží.

Protože ale víme, že je potřeba komplexní péče a přístupu, rovnání nehtů provádíme pouze v kontextu podologické péče jako celku - proto nenasazujeme rovnátka bez důkladné přípravy (bez provedení perfektní pedikúry) a velmi často Vám jako součást léčby doporučíme vložky do bot nebo rehabilitace - to vše proto, že pro dosažení výsledku nelze pracovat jen s nehtem = neboť zarostlý nehet je důsledkem "něčeho" - špatných bot, chybného postavení nohy - zborcené klenby, špatného držení těla, ochablého stabilizačního systému těla nebo špatného ošetřování nehtů.

Protože Vás chceme problému zbavit skutečně, jdeme po příčině, po skutečné příčině a k odstranění problému vždy potřebujeme plnou spolupráci Vás, našeho zákazníka!


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Petra Pohunková

manikérka, pedikérka

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×