NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear

Esthesia.czSlužbyStomatologie › NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear

Představa, nošení rovnátek už dnes nemusí být noční můrou. S řešením neviditelných rovnátek K Clear může být i cesta k rovným zubům a krásnému sebevědomému úsměvu příjemná. Tato neviditelná rovnátka vás nebudou omezovat ani v jídle, ani ve sportu. Nevyžadují zdlouhavé čištění zubů po každém jídle, jako tomu bývá u rovnátek se zámečky a drátky a nemusíte se obávat ani odřených dásní a tváří. Budete překvapeni technologií a jednoduchostí, kterou neviditelná rovnátka nabízí. Věříme, že oceníte i diskrétnost, kdy mnoho z vašich známých ani nepozná, že rovnátka v ústech máte. K Clear jsou neviditelné, jemné a bezbolestné.


Novinka! - časově omezená nabídka jako bonus pro nové zájemce.
K neviditelným rovnátkům získáte dentální hygienu po dobu rovnání zdarma!* objednejte se u nás!
*Dentální hygiena je zdarma po dobu rovnání dlahami

O ošetření


Rovnání zubů pomocí neviditelných rovnátek K Clear je velice žádaný a účinný způsob, kde obdržíte sérii na míru vyrobených snímatelných dlah, pomocí kterých se budou zuby postupně posouvat do požadované pozice, dle předem vytvořeného léčebného plánu. K Clear snímatelné dlahy jsou vyrobeny z transparentního termoplastu s velmi hladkým povrchem, který v ústech nijak nepřekáží a zajistí vám komfortní pocit při každodenním nošení. Abychom společně dosáhli co nejefektnějšího výsledku v co nejkratší době, je právě každodenní nošení v rozsahu min 21 hodin denně, nezbytné. Rovnátka snímáte ze zubů pouze po dobu jídla a čištění zubů. Na dlahy si velice rychle zvyknete a nemusíte se obávat ani zhoršené výslovnosti, která se upraví během pár dní. S průhlednými fóliovými rovnátky K Clear nemusíte svůj úsměv skrývat!

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


Neviditelná rovnátka K Clear umožňují srovnat většinu anomálních postavení zubů bez nutnosti zuby extrahovat. Naši stomatologové doporučují rovnání pomocí snímatelných dlah pacientům od 18ti let, jelikož v tomto věku se teprve ukončuje vývoj čelistí.

Jak se připravit?


Jako první vás bude čekat vstupní konzultace, při které vám náš stomatolog vysvětlí princip celého rovnání pomocí systému K Clear, jak léčba probíhá, doporučí vám, jaká korekce je právě pro vás ta nejvhodnější a stanoví cenový plán celé léčby.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha

Během ošetření


Ošetřující lékař vám sejme otisky nebo oskenuje chrup, pořídí klinické fotografie vašich zubů, obličeje a úsměvu, a zrentgenuje čelist. Na základě těchto záznamů naplánujeme léčbu ve 3D. Ještě před zahájením léčby uvidíte konečné výsledky. Náš 3D plán zahrnuje i přehled o délce léčby. Pokud jste s vizualizovaným výsledkem spokojeni, zahájí 3D Clear výrobu. Následně od našeho lékaře obdržíte svá první průhledná rovnátka. Během následujících kontrol vám předáme další sady rovnátek k pokračování léčby až do konce celého plánu.


Náš stomatolog vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a po celou dobu léčby vám bude k dispozici v podobě pravidelných kontrol a konzultací.


Objednat

Doba zotavení


Délka vaší léčby je zcela individuální a odvíjí se od rozsahu rovnání a pohybuje se mezi 6 měsíci do 2 let.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha 1

Upozornění


I přesto, že oproti klasickým fixním rovnátkům, je čistění a celková hygiena velice snadná, doporučujeme pečlivě čistit vaše zuby i snímatelné dlahy a pravidelně docházet na dentální hygienu.
Rovnátka byste měli čistit dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Můžete použít běžnou zubní pastu a měkký kartáček na zuby.
Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


K-Line léčba do 3 měsíců jedna/obě česlisti cena za kompletní léčbu - nezahrnuje následný perm.retainer 44 000 Kč Objednat
K-Line léčba od 3 do 12 měsíců, jedna čelist cena za kompletní léčbu - nezahrnuje následný perm.retainer 59 000 Kč Objednat
K-Line léčba od 3 do 12 měsíců, obě čelisti cena za kompletní léčbu - nezahrnuje následný perm.retainer 98 000 Kč Objednat
K-line léčba nad 12 měsíců, jedna/obě čelisti cena za kompletní léčbu - nezahrnuje následný perm.retainer 115 000 Kč Objednat
Konzultace K-Line 600 Kč Objednat
Vstupní konzultace včetně otisků K-Line 3 500 Kč Objednat

 

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.