Depilace

Depilace

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › Depilace

Výhodou depilace oproti klasickému holení je její vyšší účinnost a dlouhotrvající efekt. Pokud ji navíc podstupujete pravidelně, chloupky postupně slábnou. K dočasnému odstranění chloupků neboli depilaci používáme klasické vosky nebo cukrovou pastu.

 

O ošetření


Depilace cukrovou pastou

Tento druh depilace odstraňuje i krátké chloupky v délce 2-3 mm, navíc je nepřetrhává nad folikulem, jako se to děje při depilaci voskem. Pasta je schopna odstranit z folikulu i podélně zarostlé chloupky!


Objednat

Princip depilace cukrovou hmotou: pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulů, které změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou.Technika depilace cukrovou pastou: hmota se vmasíruje do pokožky, což umožňuje pouze cukrová pasta, díky velikosti molekuly glukózy, která je v ní použita, a také díky tomu, že neobsahuje žádné kyseliny, které stahují póry. Pasta trhá chloupky po směru růstu, nikoli proti směru jako vosky! Při dlouhodobější depilaci začínají růst tenčí a slabší chloupky a na některých místech může docházet již k trvalé depilaci (chloupek již nenaroste).

Složení cukrové pasty: Velice se podobá cukrům našeho těla. Skládá se výhradně z přírodních produktů a je totožná s látkami, které produkuje náš organismus. Depilační cukrová pasta obsahuje 100% přírodní složky, které nejsou testovány na zvířatech, a nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že ji můžete i jíst.

Depilace

Benefity depilace s cukrovou pastou: Depilační cukrovou pastu používáme při tělesné teplotě, tudíž nehrozí popálení pokožky.
Tato depilace je vhodná i pro osoby s křečovými žilami či pro diabetiky (tato metoda nezpůsobuje překrvení).

Depilační cukrová pasta a gel se nelepí na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto si ji mohou dopřát i lidé trpící psoriázou nebo ekzémy. Také to zmenšuje trauma a nepříjemné pocity klientů.

Depilační cukrová pasta i gel jsou hypoalergenní.

Depilace Praha


Klasická depilace voskem


Nabízíme dva druhy depilace voskem. Podmínkou pro použití vosku jsou chloupky dlouhé alespoň 5 mm.
Řešením pro hladké tělo bez nežádoucích chloupků je klasická depilace, která se provádí teplým borovicovým voskem. Lze ji použít na všechny partie těla (ruce, nohy, třísla, záda). Při depilaci horkým voskem dochází k odstranění chloupků i s kořínkem. Vosk se nanese na danou partii, přes něj se položí depilační papírek a stržením se odstraní chloupky.K depilaci jemných partií (třísla, podpaží, horní ret) je určen vosk (bez použití depilačních papírků), který je velmi šetrný a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Ošetření se opakuje 1x za 3 týdny.

Během ošetření


Samotný průběh péče spočívá v předdepilačním ošetření, depilaci, podepilační péči a závěrečné masáži.


Objednat

Po ošetření


Po depilaci je důležité pleť chránit krémy s UV faktorem 50+ a nevystavovat tělo slunci ihned po depilaci, aby nedošlo k hyperpigmentaci. Dále nedoporučujeme používat sprchové gely, jinak by mohlo dojít k podráždění pokožky.

 Ceník


Lýtka 30min 580 Kč Objednat
Stehna 30min 750 Kč Objednat
Celé nohy 1 100 Kč Objednat
Paže k lokti 15min 450 Kč Objednat
Paže celé 20min 650 Kč Objednat
Třísla 15min 490 Kč Objednat
Podpaží 15min 500 Kč Objednat
Horní ret 5min 250 Kč Objednat
Brada 5min 250 Kč Objednat
Líce 10min 280 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.