Rozhovor s Dr.med.dent Gerald Heigis

Rozhovor s Dr.med.dent Gerald Heigis

Esthesia.czČlánkyArchiv článků › Rozhovor s Dr.med.dent Gerald Heigis

Rozhovor s novou posilou našeho stomatologického oddělení.

Dobrý den, pane Geralde, moc vás vítám a děkuji, že jste si udělal čas na rozhovor pro naše klienty.

Máte za sebou úspěšnou kariéru, kterou by vám mohl každý závidět, řekněte nám o ní něco?

Děkuji, pracoval jsem roky pro armádu a měl jsem to štěstí, že jsem ve svém životě potkal ty správné lidi, od kterých jsem se mohl učit, ale samozřejmě i ty špatné, kteří mě posunuli v životě dál, jelikož i špatná zkušenost je zkušenost.

Byla prácce pro armádu hodně zajímavá?

Ano, bylo to zajímavé a náročné, byl jsem v několika zemích a každá den za to děkuji. Prošel jsem si několika oblastmi, ale stomatochirurgie mne uchvátila a rozhodl jsem se jí věnovat naplno. Zvažuji, že když budu mít časový prostor, začnu se v Praze věnovat i drobným plastikám obličeje.

Máte svoji kliniku v Mnichově, která patří mezi ty nejlepší v Německu, proč jste se rozhodl se přestěhovat do Prahy?

Před dvěma lety jsem navštívil Prahu a od první chvíle jsem se do ní zamiloval a řekl si, že tady chci žít a začal jsem podnikat kroky k tomu, abych se se mohl přestěhovat. Musím uznat, že české ženy jsou opravdu jedny z nejkrásnějších na světě, takže jsem se prvně zamiloval do Prahy, a pak do své přítelkyně.

A to už jste se znal s primářem stomatologického oddělení kliniky Esthesia, panem Romanem Kadlecem?

Ano, známe se déle. Potkali jsme se před několika lety na kongresu a vzhledem k tomu, že nás spojuje podobné myšlení, cílení na kvalitu a profesionalitu práce, kterou nás oba vycvičili na škole v Německu, tak jsme se při mé několikáté návštěvě Prahy sešli u oběda a slovo dalo slovo a já nyní sedím tady jako nový stomatochirurg kliniky Esthesie.

Budete tedy působit na obou klinikách a cestovat mezi Mnichovem a Prahou?

V současné chvíli ještě cestuji, ale kliniku bych rád prodal a natrvalo už zůstal jen v Praze.

Co byste chtěl přinést nového do kliniky Esthesia?

Myslím si, že ten směr, kterým se Esthesie vydává, je ten správný směr, a proto chci být její součastí. Vím, že existují kliniky, kde vám jeden doktor udělá nová prsa, liposukci a spraví zuby, ale jsem zastáncem názoru, že nejlepší je člověk v tom, co dělá denně, proto by se měl specializovat na jednu oblast a u mě je to stomatochirurgie. Se svými zkušenosti mohu kliniku Esthesia posunout ještě dál a budeme tak moci společně nabídnout klientům ještě širší, odbornější a komplexnější služby. Moc se na tuto spolupráci těším.

Co si myslíte o péči o zuby v současné době?

Mnoho lidí investuje do kosmetiky, kadeřníka, celkové péče o zevnějšek a investici do zubů se vyhýbají. Přitom opravené zuby jsou podle mě jedna z nejdůležitějších věcí v životě a hlavně investice, která se vám vrátí. Krásné zuby jsou naše vizitka. Jsem rád, že čím dál více lidí investuje do kvalitních přípravků, kartáčků a těší mě, že klienti řeší i v dospělosti srovnání zubů.

Jaké nové služby (s vámi) klinika Esthesia svým klientům nabídne?

Vzhledem k úzké spolupráci s celým stomatologickým týmem budeme moci na jednom místě nabídnout klientovi veškeré stomatochirurgické zákroky jako je odstranění osmiček, dobudování chybějící kosti potřebné pro implantát. Pracujeme výhradně s kostí pacienta nikoli s umělou kostí. Dále nabízíme chirurgickou úpravu horního rtu, tzv. Gummy smile, jelikož jsou pacienti, kterým se při úsměvu odhalují dásně víc než zuby a my operačně změníme možnost otvírání horního rtu tak, aby se neodhalovala celá dáseň.

Také jsme profesionálové v metodě “all on 4“ nebo také “all on 6”, kdy do bezzubé čelisti zavedeme 4 nebo 6 implantátů, na ně nasadíme protézu nebo pevný můstek a tím docílíme pevného chrupu pacienta.

Moc děkujeme za rozhovor a přejeme vám mnoho spokojených pacientů.  


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Další články z kliniky Esthesia Praha

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×