Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou

Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou

Esthesia.czČlánkyArchiv článků › Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou

Pozici výkonné ředitelky na klinice Esthesia nově zastane Radka Bubeníčková. Radka působila na různých manažerských pozicích a my jsme rádi, že ji mezi sebe můžeme přivítat a přiblížit její pohled na chod kliniky jako takové.

Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou kliniky Esthesia. Radka působila na různých manažerských pozicích a my jsme rádi, že ji mezi sebe můžeme přivítat a přiblížit její pohled na chod kliniky jako takové.


Radka Bubeníčková - výkonná ředitelka kliniky Esthesia

 • Radko, co máte ve své profesní kariéře za sebou?

  Než jsem nastoupila na kliniku Esthesia, nabrala jsem zkušenosti hned z několika oborů. Při studiu ekonomické školy jsem uspěla v konkurzu do muzikálů a to mi otevřelo na několik let dveře do světa showbusinessu. Byla to moje první práce, při které jsem si nastavila, že práce může být i koníčkem. Bylo to úžasné období, ale byla to samozřejmě i dřina zvládat studium a po večerech hrát. Neměla jsem volné víkendy, jako moji spolužáci, ale tehdy jsem si uvědomila, že sny se plnit dají, že jsem vděčná, že si je plnit můžu a ta dřina za to stojí. Po studiu jsem se posunula do finančního odvětví a v něm potom působila na manažerské pozici téměř 7 let. Ve společnosti GE Money, kde jsem měla na starosti celý trh přímého prodeje pro ČR, jsem měla to štěstí, že mým šéfem byl člověk, který byl hlavně vůdcem s přirozenou autoritou, schopností motivovat lidi a pousouvat tak společnost dál, což byl zdroj mé inspirace. Byla to pro mě zkušenost, za kterou jsem velmi vděčná a nesu si z té doby přísloví, kterým se řídím dodnes: “Nehledej cesty jak to nejde, vynalož raději energii na hledání cest, jak to jde”.  Na malou chvíli jsem zavítala i do oblasti médií, kde jsem pracovala pro magazín ELLE. Mediální a finanční odvětví jsou velmi odlišná, a právě zkušenosti z různých odvětví mi dávají širší pohled a možnosti. Není ale nad to, když pracujete v oboru, do kterého se zamilujete.

 • A do Ethesie jste se zamilovala?
  Jistě, byla to láska na první pohled. Nadchla mě vize celé společnosti. Hned jsem věděla, že je to obor, který je mi, jako ženě, velmi blízký. Od první chvíle jsem věděla, kam s Esthesií budeme směřovat. A hlavně lidé, kteří v Esthesii pracují. Nezažila jsem ještě tak úžasný kolektiv lidí, kteří jsou na jednu stranu neuvěřitelní profesionálové, a na druhou stranu dokáží v každém momentu projevit lidskost a týmovost. Je to tým, který je mi ctí vést.
 • Jakou největší přidanou hodnotu spatřujete u kliniky Esthesia?
  Nechci, aby to vyznělo jako klišé, ale opravdu nabízíme našim klientům lidskost. Máme obor stomatologie, dermatologie a i v oboru krásy, díky nehtovým rovnátkům, pracujeme denně s obavami a přirozenými strachy našich klientů. Jistě mi dáte za pravdu, že vybírat si lékaře podle zkušeností a jména je prima, ale když ve finále sedíte proti lékaři v jeho ordinaci a díky tomu jak s Vámi jedná máte pocit, že byste nejraději utekla, to pro mě není korektní vztah. Já osobně kladu důraz na důvěru, a abych se cítila se svým ošetřujícím lékařem v takovém vztahu, že mohu vyslovit své obavy, mohu se otevřeně ptát a diskutovat. Pokud takový pocit mám, přenesu na svého lékaře plnou důvěru. Troufnu si říci, že na naší klinice takovou důvěru nabízíme. To je myslím jedna z našich hlavních deviz.
 • Co plánujete do budoucna změnit?
  Chceme růst, a to bude vyžadovat spoustu změn. Jako první vybavíme nové kabiny podologické péče. Budeme se ještě více soustředit na kosmetiku s pomocí přístrojů a na laserová ošetření tak, aby se co nejvíce vzájemně doplňovala a podporovala s kosmetikou, kterou našim klientům nabídneme. Inovace plánujeme rovněž v oblasti stomatologie a dermatologie, kde se chystáme pořídit nové přístroje, které kliniku posunou ještě dál. Během roku 2018 doplníme tým o další kvalitní profesionály ve svém oboru a naším cílem bude poskytovat klientovi komplexní péči v rámci jedné kliniky, jednoho místa, mezi lidmi, kteří ho budou znát a kteří mu poskytnou přesně takový servis, který očekává. Nemám v plánu kliniku úplně měnit, je nastavena mojí předchůdkyní kvalitně. Já ji chci co nejvíce posouvat dál, aby tento vývoj, zvýšenou kvalitu a profesionální přístup pocítil každý z našich klientů.

Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Další články z kliniky Esthesia Praha

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×