MICROBLADING

MICROBLADING

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních letech získává oblibu ve světě i u nás. Jde o zatím nejpřirozenější úpravu obočí na trhu. Microblading neboli čepelková metoda úpravy obočí, upravuje nejen tvar, ale i hustotu a tím i celkový vzhled vaší tváře.

Řídké, tenké, beztvaré či nevýrazné obočí se při microblandingu upraví dle typu obličeje a přání klientky. S pomocí drobných čepelek je aplikován pigment do povrchových vrstev kůže. Tím je dosaženo efektu zvýraznění optimálního tvaru i barvy obočí. Vše působí naprosto přirozeně, a pokud o tom nikomu neřeknete, bude to jen vaše tajemství.

 

O ošetření


Úprava obočí se provádí pomocí čepelky, na které jsou drobné jehličky. Na této detailní technice opravdu nepoznáte, co je vytvořeno naší zkušenou kosmetičkou a co je opravdový chloupek. Každý chloupek je vymodelován zvlášť, jednorázovými jehlami tak, aby vaše obočí bylo co nejpřirozenější. Časová náročnost microbladingu a předcházející konzultace se pohybuje kolem 2 hodin.


Jak se připravit?


U nás na klinice Esthesia, se o vás i vaše obočí postará naše kosmetička Pavlína Zimčáková. S Pavlínkou probíhá před každým zákrokem konzultace, při které navrhne postup a zda je samotný zákrok pro vás vhodný. Během konzultace vám kosmetička obočí pečlivě vyměří a nakreslí, abyste už dopředu viděla výsledný tvar a natestuje se ideální barva přímo pro váš typ. Před samotným zákrokem vám bude na obočí nanesen znecitlivující krém, díky kterému se budete i během zákroku cítit komfortně.

Po ošetření


Týden po ošetření se vyhýbejte namáčení a malování obočí. Po 3 dnech se začnou tvořit malé stroupky, které by se neměly strhávat. Jemné svědění je po zákroku obvyklé a vypovídá o hojení.

Výsledek microbladingu je dočasnou záležitostí trvající obvykle dva roky. Může výrazně pomoci i ženám, které vlivem vážné nemoci přišly o obočí.


Upozornění


Na proceduru by neměly chodit ženy, které mají diabetes nebo se léčí s problémy srážlivostí krve.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×