Dezinfikátor bot ELFUR-K (Klenz)

Dezinfikátor bot ELFUR-K (Klenz)

Esthesia.czČlánkyPodologie › Dezinfikátor bot ELFUR-K (Klenz)

Stali jsme se specialisty na řešení komplikací v oblasti podologie. Naše specialistky jsou vyhledávány klienty, kteří se vrací pro pomoc a doporučují naše služby dál, což je pro nás skvělá reference. Stejně tak naše specialistky jsou vyhledávány pedikérkami ze salónů, kde nemají možnost řešit tak závažné komplikace, jako jsou zarůstající nehty a rozsáhlé plísně nehtů a doporučují svým klientům naši péči. Klinika Esthesia je zdravotní zařízení, kde vám dokážeme přesně s takovými komplikacemi pomoci a ve spolupráci s našimi dermatology vždy najdeme řešení.Často v takových případech pracujeme s ranami, které jsou náchylné na šíření bakterií, stejně tak jako rozsáhlá plísňová napadení nehtů, která se velmi lehce šíří. Pořídili jsme na kliniku Esthesia nový přístroj ELFUR-K, který dezinfikuje boty a ponožky, abyste se po ošetření obuli zpět do čistých bot, zbavených bakterií a zápachu. Dezinfekční přístroj ELFUR-K prokazatelně ničí až 99,8% bakterií, a to díky působení speciální technologii nano částic stříbra a ozónu, tedy látek, které mají antibakteriální účinky. Efektivně tak zvýšíme účinnost celé léčby.

Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice, které jsou  100 000 x menší než tloušťka vlasu. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji. Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů. V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.

Při samotné dezinfekci bot, která trvá jen několik minut, se nepoužívá žádná další čistící látka nebo voda, proto ve své obuvi budete moci ihned odejít. Jedná se o suchý proces bez působení tepla, který je zcela bezpečný pro lidský organismus.

Nyní můžete využít, jako bonus, ke každé pedikúře dezinfikaci vašich bot a ponožek. Odejděte domů v čisté obuvi bez bakterií, plísně a zápachu nebo jen nechte i vaše boty hýčkat v “troubě” jako prevenci, zatímco my vás hýčkáme pedikúrou.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Petra Pohunková

manikérka, pedikérka

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

2010-2021 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×