Implantologie

Zubní implantáty


Nejpřirozenější řešení celkové ztráty zubů. Implantáty je speciální "šroub", kterým se nahradí jeden zub, skupinu zubů, event. všechny zuby. Zubní implantáty představují moderní, šetrnou a funkční náhradu zubu.


Co je to zubní implantát

Implantát je náhrada kořene zubu, která je, podobně jako skutečný zub, vsazena přímo do čelisti. Jedná se nejčastěji o titanový šroub, který se vsune na místo chybějícího zubu. Podle situace se nechává zubní implantát tzv. vhojit přibližně 2–3 měsíce, během kterých se vytváří pevné spojení kost – implantát. Pokud je před implantací nutno upravit objem nebo kvalitu kosti (augmentace), tak samotná implantace následuje zhruba za  4–6 měsíců po augmentaci.

Po vhojení implantátu se zhotoví korunka či můstek. V některých případech je možné tzv. okamžité zatížení implantátu a provizorní korunku nebo můstek nasadit v nejbližších dnech po implantaci. 

Životnost implantátu je ovlivněna mnoha faktory

K nejdůležitějším patří správná hygiena, péče o zubní implantáty, kvalita a objem kostní hmoty v čelisti, zdravotní stav apod. Všeobecně platí, že životnost implantátu není ohraničená.
 

Jak to funguje?

Je to bezbolestné a šetrné. Vlastní zavedení implantátu trvá přibližně 20 minut. Celý výkon provádí lékař zpravidla v lokální anestezii, při plné spolupráci pacienta. Zákrok je NEBOLESTIVÝ. V případě delších výkonů nebo na přání pacienta je možné podstoupit výkon v analgosedaci. Po zavedení implantátu je potřeba určitá doba na zhojení dásně. Následně Vám na základě otisku laborant vyrobí korunku na zub. Tyto korunky jsou k nerozeznání od vlastních zubů a po jejich nasazení v ordinaci můžete zub zcela plnohodnotně "používat" (především s ním kousat).

 

Jaké typy implantátů zavádíme a kolik stojí?

V Esthesii zavádíme 3 druhy implantátů. Jedná se o 2 typy nejkvalitnějších implantovacích systému na trnu, a to značky NOBEL BIOCARE a STRAUMANN - které jsou považovány za průkopníky v implantaci. Cena za kompletní zavedení včetně korunky a všech komponentů u těchto implantátů vyjde na 45 - 50 000 Kč za jeden nový zub.

Nově také zavádíme ověřené francouzské implantáty zn.EUROTEKNIKA, které jsou ideálním a velmi dostupným řešením pro každého. Cena za kompletní implantaci včetně korunky zde vyjde na 29 500 Kč. 

O vhodnosti konkrétního značky implantátu pro Vás se dozvíte při osobní konzultaci.

 

Kontraindikací je neléčená paradentóza, dále např. těžká forma cukrovky, vážná porucha srážení krve. Dolní hranice pro zavedení implantátu je podmíněna ukončením růstu čelisti, to znamená zhruba ve věku 18 let. Horní hranice omezena není.

 
 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Pigmentace na hřbetech rukou
2017-10-16

V případě, že právě Vám příroda nedopřála úsměv filmové hvězdy a máte pocit, že Vaše zuby esteticky kazí dojem, kterým působíte na své…

Rozhovor s doktorem Kadlecem, stomatologem a odborníkem na krásný úsměv
2017-09-19

Pana doktora Kadlece se nám podařilo odchytnout na malou chvíli pro rozhovor na téma neviditelná rovnátka. Probrali jsme také jejich údržbu,…

Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou
2017-09-19

Pozici výkonné ředitelky na klinice Esthesia nově zastane Radka Bubeníčková. Radka působila na různých manažerských pozicích a my jsme rádi, že…

Facebook

2010-2017 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×