Fyzioterapeutická masáž

Od problémů ke zdravému tělu


Zdravotní masáž s mobilizací

Ztuhlé svaly šíje, kterých se pro bolest nemůžeme dotknout, natož se pak nějak pohnout! Bolavá bederní oblast, která nám znepříjemňuje i ty nejintimnější chvíle. Centrum relaxace a rehabilitace je hrdé na to, že může říct: „Umíme Vám pomoci“.

Nejdůležitější je pro nás dokonalá diagnostika, správně zolená metoda a vyřešení Vašeho problému.

Velmi často se však stává, že zdravotní masáží a mobilizací potíže nekončí, proto Vám nabízíme rehabilitační cvičení s naprosto individuálním přístupem.

 

 

Masáž s mobilizací poskytuje dostatek času na to, aby Vás terapeut vyšetřil, problém řešil a doporučil Vám, jak dál postupovat, aby se potíže neopakovaly v takovém rozsahu.

Pokud Vás něco bolí, čím dříve začnete, tím rychleji a lépe dosáhnete cíle.

 Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Laserová epilace - letní výhodná akce
2017-05-14

Přijďte vyzkoušet nejméně bolestivý laser Asclepion MeDioStar NeXT  a objednejte si včas excluzivní balíček 7 + 4, kde k 7…

Akce JARO 2016
2017-04-07

Trvalé odstranění chloupků laserem. používáme laser poctivé německé výroby MedioStar NEXT, který jsme při našem výběru vyhodnotili jako…

Dermatologie chytrý přehled služeb
2017-02-21

Velmi často diskutované téma - "kam se co píchá". Přinášíme Vám pro rychlou orientaci základní přehled, kam se které látky používané k…

Facebook

2010-2017 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×