Endokrinologie

Endokrinologie

 

 

Poskytujeme Vám odborné poradenství v oboru endokrinologie  (diagnostika a léčba onemocnění žláz s vnitřní sekrecí, zejména pak štítné žlázy a dalších hormonálních onemocnění).


Mezi tyto žlázy produkující hormony patří například nadledviny, pohlavní žlázy, podvěsek mozkový (hypofýza), štítná žláza, příštítná tělíska a slinivka břišní.

Endokrinní žláza je žláza s vnitřní sekrecí, která nemá vývod a své výměšky (hormony) vylučuje přímo do krve. Kromě již zde vyjmenovaných se do endokrinního systému zahrnují i další orgány, např. mozek a ukazuje se, že je výrazně svázán i s dalšími systémy – zejména nervovým a imunitním.

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli možnost využití našich zdravotních služeb – bez čekání a zdlouhavého objednávání, možnost vstupní konzultace přímo u nás v klinice, kde Vám můžeme v rámci vyšetření nabídnout kromě osobní konzultace, také odběry krve, případně zajistit následnou péči u dalšího specialisty. Nabízíme kvalitní péči v příjemném prostředí a co je v této oblasti velmi příjemné - ošetřujeme expresně - tedy bez zdlouhavého čekání po dobu až několika měsíců.

Kdy je vhodné navštívit endokrinologickou ambulanci?

Většina onemocnění, jenž jsou později diagnostikována endokrinologického původu má prvotní projevy takové, že je často nemusíme ani rozpoznat nebo jim přikládat důležitost. Nicméně vhodné navštívit endokrinologa je vždy, když se u Vás objeví nebo dlouhodobě přetrvávají nejrůznější příznaky:

 • nadměrné ochlupení nebo vypadávání vlasů
 • častá únava (často nevysvětlitelného původu)
 • točení hlavy a závratě
 • gynekologické obtíže (mohou mít spojitost s hormonální antikoncepcí)
 • vždy v těhotenství (endokrinologie pomáhá s včasnou diagnostikou možných poškození plodu)
 • vždy v preklimakterickém stadiu (včasná diagnostika a nasazení vhodné léčby úspěšně řeší osteoporozu
 • při bušení srdce
 • otoky v oblasti štítné žlázy (nebo pocit otoku)
 • poruchy menstruačního cyklu
 • při špatném snášení antikoncepce
 • při ubývání na váze nebo naopak nárustu hmotnosti
 • ...a mnoho dalších

Do naší endokrinologické ambulance NEPOTŘEBUJETE DOPORUČENí PRAKTICKÉHO LÉKAŘE! Máte-li proto podezření na potíže, jenž mají endokrinologický původ, objednejte se do ambulance na vstupní vyšetření, které Vám zpravidla nejpozději do 14ti dnů dokážeme zajistit. Specialista nejprve zajistí vše potřebné pro perfektní diagnostiku Vašich obtíží a následně povedeme Vaši léčbu nebo dlouhodobé endokrinologické seldování (i preventivního významu).

 


Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Rozhovor s Pavlínou Zimčákovou
2018-02-18

Začtěte se do rozhovoru s Pavlínou Zimčákovou, která pracuje na klinice jako kosmetolog a představí vám nové ošetření.…

Dezinfikátor bot ELFUR-K (Klenz)
2018-02-18

Stali jsme se specialisty na řešení komplikací v oblasti podologie. Naše specialistky jsou vyhledávány klienty, kteří se vrací pro pomoc a…

Rozhovor s paní Petrou Pohůnkovou
2018-02-05

Petro, co pro Vás bylo za impuls začít se věnovat tolik potřebnému oboru podologie? A kde jste studovala?Již od mého mládí jsem se chtěla věnovat…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×