Propíchnutí uší

Přestože se na webových diskuzích vedou debaty o tom, v jakém věku je vhodné nechat si propíchnout dírky do uší, většina z dívek či žen nakonec náušnice nosí. Ať už se pro náušnice rozhodnete v jakémkoliv věku, na klinice Esthesia vám nabízíme odborné propíchnutí dírek přímo u lékařky dermatologie.

 


 

 O ošetření - Propíchnutí uší


Propíchnutí uší je naprosto běžné ošetření, které provádí lékařka dermatologie pomocí sterilní jednorázové kanyly. Pro tento zákrok se používá velice ostrá jehla, která má zkosený tvar a umožní velice přesný a rychlý vpich. Místo vypichu pro náušnici je možné lokálně umrtvit anestetickým krémem či injekcí. V případě umrtvení znecitlivění pomocí anestetického krému či gelu je nutné přijít 30 min před plánovaným zákrokem. Zákrok trvá přibližně 15 minut. Po ošetření odchází klient s náplastí na místě vpichu. 

 Doba zotavení


Po zákroku může z míst vpichu vytékat tzv. tkáňový mok, který bude tvořit zažloutlé stroupky připomínající ospalky. Doporučujeme oplachovat peroxidem vodíku a místa vpichu ošetřovat dezinfekční mastí.

 

 Upozornění


Náušnice nejsou v ceně zákroku, doporučujeme přinést náušnice ze zlata, titanu či chirurgické oceli. Vhodné je zakoupit si v lékárně 80% líh a 24 hodin před zákrokem náušnice vložit do tohoto roztoku a pevně uzavřít. 

U dětí a mladistvých do 18 let musí být přítomni rodiče či zákonní zástupci a s výkonem písemně souhlasit. Tento zákrok není věkově omezen.

 

 Tuto péči poskytují:

objednat ke specialistovi ››

Prim. MUDr. Karolína Kykalová

Odvaha vás vyšle na cestu a pokora vám ukáže cíl.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.


Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Metody omlazení pleti
2018-06-26

Každá žena touží po mladistvé pleti bez vrásek, která bude mít zdravou barvu a bude přirozeně vyhlazená. Bohužel nebojujeme jen s věkem, ale…

Dopřejte nohám péči!
2018-05-15

Začtěte se do článku o prevenci proti neduhům, které mohou postihnout i vaše nohy! Nohy sice nejsou tou částí těla, která by nás často…

Rozhovor s doktorem Romanem Kadlecem
2018-05-14

Na klinice Esthesia působí jako špičkový stomatolog. Zjistěte jaké jiné vášně má!…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×