MIKRODERMABRAZE

Základním kamenem konceptu dermokosmetického ošetření REVIDERM je mikrodermabrazivní přístroj Skin Peeler, který cíleně regeneruje pokožku. Pro své prokazatelné výsledky se Skin Peeler používá v estetické kosmetice. Na klinice Esthesia přizpůsobujeme ošetření kůže individuálním potřebám každého klienta tak, abychom cíleně podpořili regeneraci právě jeho typu kůže. REVIDERM® Skin Peeler byl oceňen jako nejlepší profesionální mikrodermabrazivní přístroj s nejnovější technologií a stal se jedničkou na evropském trhu. 

 O ošetření - MIKRODERMABRAZE - REVIDERM


REVIDERM® Skin Peeler nabízí sofistikovaný způsob dermabraze. Skin Peeler se skládá ze speciálního přístroje s vakuovým zařízením a ruční sondy, která je zakončena vyměnitelným nástavcem na jedno použití. Na ošetřovanou partii se působí jemným sáním a současně kontrolovaným proudem krystalků oxidu hlinitého, kterým se provádí dermabraze. Krystalky jsou spolu s odumřelými buňkami následně odsávány ruční sondou a zachyceny v kontejneru použitých krystalků. Kontrolní mechanizmus dovoluje přizpůsobit vákuum dle individuálních potřeb klienta, stejně tak jako nastavení podtlaku pro požadovaný stupeň abraze. Díky tomu je ošetření příjemné a bezpečné a bezbolestné. Pomocí takového ošetření se pleť vyčistí od přebytečných mazových komedoních projevů, zbaví se nežádoucích odumřelých buněk a otevře se pro přijímání sér, které pokožku zklidní, regenerují a zpevní.

 

 

 Jsem vhodným kandidátem?


Pro ošetření mikrodermabrazí je vhodným klientem každý, kde je rozhodnut zlepšit stav své pleti. Toto ošetření je vhodné pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Kosmetiké ošetření v kombinaci s kosmetickými přípravky REVIDERM jsou připraveny řešit velice individuální potřeby klientů od zpevnění a omlazení pleti, akneózní a kuperózní projevy pleti až po poruchu pigmentace a zjizvenou pleť. Skin Peeler je více než vhodným ošetřením pro mladé lidi se sklonem k mastící se až akneózní pleti, kterou dokáže už po několika opakováním viditelně vyčistit a zklidnit. Dámy si budou pochvalovat prokazatelné výsledky rozjasněné, hydratované a zpevněné pleti a i pánové si užijí účinné ošetření, u kterého budou pozorovat viditelné výsledky, které se budou zlepšovat s každým dalším ošetřením.

 

 

 Upozornění


Doporučená základní kúra pro začínajícího klienta je:
- 1.měsíc - 4 ošetření vždy po týdnu
- 2.měsíc - 2 ošetření po 14-ti dnech

poté je vhodné domluvit se na udržovací kúře 1x za měsíc až dva dle individuálních potřeb klienta.
Po ošetření Skin Peelerem je nutné v průběhu dalších 3 dní ochránit pleť krémem s UV faktorem min 30.

 Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Rozhovor s paní Petrou Pohůnkovou
2018-02-05

Petro, co pro Vás bylo za impuls začít se věnovat tolik potřebnému oboru podologie? A kde jste studovala?Již od mého mládí jsem se chtěla věnovat…

SKIN NEEDLER
2018-02-02

Metoda Micro-Needlingu je již po několik let považována za revoluční metodu, která se používá v oblasti anti-aging a v oblasti léčby estetických…

CellJET
2018-01-31

CellJET je Revoluční ultrazvukový přístroj s profesionálními parametry pro Anti-age ošetření. Nejmodernější 10MHz ultrazvuková technologie je…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×