MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních letech získává oblibu ve světě i u nás. Jde o zatím nejpřirozenější úpravu obočí na trhu. Microblading neboli čepelková metoda úpravy obočí, upravuje nejen tvar, ale i hustotu a tím i celkový vzhled vaší tváře.

Řídké, tenké, beztvaré či nevýrazné obočí se při microblandingu upraví dle typu obličeje a přání klientky. S pomocí drobných čepelek je aplikován pigment do povrchových vrstev kůže. Tím je dosaženo efektu zvýraznění optimálního tvaru i barvy obočí. Vše působí naprosto přirozeně, a pokud o tom nikomu neřeknete, bude to jen vaše tajemství.

 


 

 O ošetření


Úprava obočí se provádí pomocí čepelky, na které jsou drobné jehličky. Na této detailní technice opravdu nepoznáte, co je vytvořeno naší zkušenou kosmetičkou a co je opravdový chloupek. Každý chloupek je vymodelován zvlášť, jednorázovými jehlami tak, aby vaše obočí bylo co nejpřirozenější. Časová náročnost microbladingu a předcházející konzultace se pohybuje kolem 2 hodin.


 

  Jak se připravit?


U nás na klinice Esthesia, se o vás i vaše obočí postará naše kosmetička Pavlína Zimčáková. S Pavlínkou probíhá před každým zákrokem konzultace, při které navrhne postup a zda je samotný zákrok pro vás vhodný. Během konzultace vám kosmetička obočí pečlivě vyměří a nakreslí, abyste už dopředu viděla výsledný tvar a natestuje se ideální barva přímo pro váš typ. Před samotným zákrokem vám bude na obočí nanesen znecitlivující krém, díky kterému se budete i během zákroku cítit komfortně.

 

 

 

 Po ošetření


Týden po ošetření se vyhýbejte namáčení a malování obočí. Po 3 dnech se začnou tvořit malé stroupky, které by se neměly strhávat. Jemné svědění je po zákroku obvyklé a vypovídá o hojení.

Výsledek microbladingu je dočasnou záležitostí trvající obvykle dva roky. Může výrazně pomoci i ženám, které vlivem vážné nemoci přišly o obočí.


 

 Upozornění


Na proceduru by neměly chodit ženy, které mají diabetes nebo se léčí s problémy srážlivostí krve.

 

 Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
9:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Zavřeno 1. - 5. 7. 2019

Vážení klienti, dne 1. - 5. 7.  je klinika zavřená. Budeme se na vás těšit  8. - 12. 8.…

Seznamte se…

...náš nový lékař dermatologie MUDr. Diogo Pereira Forjaz. Jaká ošetření jsou jeho specializací? A proč se…

MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2019 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×