Pedikúra klasická

Základem zdravé nohy je její pravidelné ošetření


Pohyb včetně chůze svědčí tělu i nohám

Chůze patří k nejpřirozenějšímu a nejzdravějšímu pohybu našeho těla a zdravé nohy a dostatečná péče o ně jsou nezbytným předpokladem pro správné a zdravé fungování – bez potíží a bolestí. Pokud se u pacienta vyskytnou vážnější potíže s dolními končetinami, ať už se týkají kloubů, kostí, kůže či nedostatečného prokrvení, je vhodné obrátit se na odborníka z oblasti podiatrie, která se zaměřuje na studium nohy a komplexní péči.

Pedikúra součástí podologie

Samotná klasická pedikúra důkladně ošetří a opečuje Vaše nohy, medicinální neboli přístrojová pedikúra nabízí ošetření hlavně anomálií – zarostlé nebo zdeformované nehty, kuří oka, zrohovatělá kůže aj., podologie se zaměřuje již přímo na chodidla, jejich vyšetření a léčbu.

Naše podologické centrum s medicinální pedikúrou, ortonyxií (rovnátka na nehty u nohou), vyšetřením plosek nohou na podoskopu, v návaznosti s dermatologií, plastickou chirurgií, fyzioterapií a masážemi, řeší téměř veškeré bolestivé stavy nohou – zarůstající nehty, hallux valgus (vybočený palec), mykózy, patní ostruhy, ploché nohy, apod. Nově nabízíme i vložky do bot na míru.

Pravidelná péče, správná hygiena i kvalitní obuv jsou předpokladem zdravých nohou. „Doporučuji však především jakékoliv problémy s nohama řešit co nejdříve a netrpět zbytečně bolestí.“Tuto péči poskytují:

objednat ke specialistovi ››

Eva Hašková

S péčí o pleť je důležité začít včas, aby nám vydržela co nejdéle krásná a svěží.

objednat ke specialistovi ››

Petra Pohunková

manikérka, pedikérka, kosmetička

objednat ke specialistovi ››

Helena Peřinová

manikérka, pedikérka, specializace na vyšetření podoskopem

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Dětská dentální hygiena
2018-04-17

Všichni si přejeme zdravé a krásné zuby, proto o svůj chrup pečujeme co nejlépe. Navštěvujeme pravidelně zubaře i dentální hygienu a tyto návyky…

Rozhovor s Irenou Průchovou
2018-04-03

Ireno, vítáme Vás v našem týmu. Proč jste si vybrala ke spolupráci  kliniku Esthesia?Klinika Esthesia mi nabídla spolupráci v oboru péče o…

Novinka! Lymfodrenáž
2018-04-03

Většina z nás tráví minimálně třetinu dne v zaměstnání, kde primárně sedí či stojí. Tento životní styl má neblahý vliv na náš…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×