Obličej, oči a krk

Klinika Esthesia svým klientům nabízí velmi široký komplexní systém péče o zdraví a krásu pro celou rodinu. Snažíme se udržet si kvalitní a profesionální péči na nejvyšší úrovni, a proto se přímo na naší klinice soustředíme jen na oblasti neinvazivních zákroků. Jelikož ale ne všechny úpravy těla, díky kterým se klienti či klientky cítí lépe a dosahují dokonalých křivek, lze provést neinvazními postupy, s důvěrou spolupracujeme již řadu let v oblasti plastické chirurgie s klinikou FORMÉ, která nabízí širokou škálu invazních zákroků. FORMÉ clinic nese stejné hodnoty jako klinika Esthesia, proto si můžete být jisti, že se o vás bude starat tým profesionálů s péčí, pochopením a přátelským až rodinným přístupem.Pokud si nejste jisti, jak řešit fyzické nedostatky, vždy je možná konzultace s doporučením, jak dále postupovat. FORMÉ clinic vám doporučujeme pro skvělé výsledky a spokojené klienty.

 

Při objednání na kliniku Formé uveďte heslo ESTHESIA a máte 5% slevu na ošetření.


OPERACE VÍČEK - BLEPHAROPLASTIKA


Blepharoplastika patří mezi operace řešící změny kůže způsobené stárnutím v oblasti víček a očního okolí. Operace očních víček není jen estetickou, ale také funkční záležitostí. Pokleslá víčka mohou vyvolávat pocity únavy, bolesti očí, jejich slzení i bolesti hlavy. Výsledkem operace je znovu jasný pohled.

 

 

POZVEDNUTÍ ČELA A OBOČÍ - ELEVACE


Při tomto zákroku jde o elegantní odstranění zasmušilého a unaveného výrazu, který nejčastěji způsobuje přepadávající kůže na čele a horních víčkách. Po zákroku můžete očekávat vypnutí pleti a odpočatější a radostnější výraz celého obličeje. Tento druh zákroku se hodí pro všechny, které trápí pokleslá horní víčka, ale samotná operace víček by nemusela být dostatečně účinná. Převis kůže totiž často začíná už nad obočím.

 

 

FACELIFT, NECKLIFT


Facelift, neboli plastika obličeje a necklift plastika krku je jednou z variant plastické chirurgie zabývající se problematikou projevů stárnutí. V podstatě se jedná o vypnutí kůže a podkožního aparátu obličeje a krku. Zákrok je vhodný pro všechny, které trápí četné vrásky okolo rtů, povolená kůže v oblasti tváří a brady a pokleslá víčka, také při celkovém snížení elasticity kůže, nejčastěji to bývá pro ženy a muže mezi 45 a 60 lety věku.

 

 

LIPOSUKCE OBLIČEJE A PODBRADKU


Liposukce neboli odsávání tuku se dá definovat jako chirurgický zákrok, s jehož pomocí dochází ke snížení podkožní tukové vrstvy. Odsát tuk si můžete dát nejen z partií, jako jsou břicho, stehna nebo boky, ale také z obličeje. Nejnovější technikou při liposukci obličeje je liposukce za pomocí přístroje Body jet.

 

 

OPERACE NOSU – RHINOPLASTIKA


Plastika nosu patří k nejcitlivějším estetickým zákrokům. Nos ovlivňuje celý výraz člověka a jeho okolí proto zaregistruje každou změnu. Rhinoplastiku u nás proto dělají jen opravdu zkušení operatéři s dobrým odhadem. Díky plastice nosu může dojít ke zmenšení nosního hrbolu, vymodelování hrotu nosu, zúžení nosu, vyrovnání vybočení nosní přepážky a tím pádem také k úpravě dýchání.

 

 

OPERACE UŠÍ - OTOPLASTIKA


Mezi nejběžnější kosmetické vady, které lze v dnešní době velmi snadno řešit chirurgickým zákrokem, patří odstávající uši. Častá je i odchylka ve velikosti nebo ve tvaru ušního boltce. Veškeré tyto kosmetické vady se řeší operativně, zákrokem zvaným otoplastika. Operaci je možné provést jak u dospělých klientů, tak u dětí, zejména je však pro ty, kteří mají potíž s odstátými ušními boltci nebo s jejich tvarem. Ať už od přírody nebo třeba vlivem úrazu. Výsledkem jsou uši v požadovaném tvaru i postavení.

 

 

PŘENOS TUKU DO VRÁSEK


K nejžádanějším plastickým zákrokům patří samozřejmě ty, které zbavují jak ženy, tak muže, vrásek v obličeji. Nejšetrnější metodou je bezesporu přesun vlastního tuku obohaceného o vlastní kmenové buňky přímo do vrásek. Díky této metodě je zaručen dokonalý vzhled a nevstřebatelnost vlastního přeneseného tuku. Tento typ zákroku se řadí k miniinvazivním metodám. Zákrok je vhodný pro klienty, kteří chtějí řešit vrásky a volí metodu trvalou, výsledkem je vyplnění vrásek a mladistvý vzhled.

 

 

 

Všechny zákroky je nutné konzultovat s plastickým chirurgem, který navrhne a nabídne nejoptimálnější řešení a vysvětlí veškeré předoperační i pooperační postupy.

 

 


Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Darujte pod stromeček zdraví a krásu!

Darujte pod stromeček zdraví akrásu! Hladší pokožka a více energie! Pro klientky, které trápí…

Dárky, které nejen potěší ale i pomohou!

Dárky, které nejen potěší ale i pomohou! Luxusní epilace! Každá žena touží po perfektně hladké…

Připravte se na Vánoce včas!

Připravte se na Vánoce včas! Darujte mamince perfektní úsměv! Ordinační bělení zubů je…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2019 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×