Rehabilitační cvičení

Pro úplné odstranění všech našich starostí se zády většinou musíme udělat mnohem více, než si jen jednou měsíčně poležet na příjemné masáži.


Naše terapeutka Vás zajímavou formou nejdříve seznámí se základními cviky pro obnovení svalového tonu. Poté se naučíte, jak posílit důležité svaly pro správný a zdravý postoj. Zjistíte, že i jen pouhým správným postojem posilujete a zpevňujete Vaše tělo.

Samozřejmě se věnujeme i poúrazové rehabilitaci, fyzioterapii po odstranění fixní protetiky (sádry) apod.

 

 

Individuální přístup

Cesta vedoucí ke správnému cíli. Nabízíme Vám "program šitý na míru". U nás máte fyzioterapeutku jen a jen pro sebe.

Samozřejmě využíváte jak vlastní tělo, tak Vám nabídneme i řadu pomůcek a cvičení s Vámi opakujeme.

Rehabilitační cvičení je zaměřené speciálně na problémové partie konkrétního člověka. Podstatou věci je nastolení svalové rovnováhy. Zahrnuje nácvik správného držení těla, protahování zkrácených svalů a posilování ochablých svalů, nácvik správného dýchání, cvičení na míčích atd. Během cvičení také dochází k prokrvení vnitřních orgánů, čímž se zlepšuje jejich funkce. Velmi kladně reaguje i psychika.Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Pigmentace na hřbetech rukou
2017-10-16

V případě, že právě Vám příroda nedopřála úsměv filmové hvězdy a máte pocit, že Vaše zuby esteticky kazí dojem, kterým působíte na své…

Rozhovor s doktorem Kadlecem, stomatologem a odborníkem na krásný úsměv
2017-09-19

Pana doktora Kadlece se nám podařilo odchytnout na malou chvíli pro rozhovor na téma neviditelná rovnátka. Probrali jsme také jejich údržbu,…

Rozhovor s Radkou Bubeníčkovou, novou výkonnou ředitelkou
2017-09-19

Pozici výkonné ředitelky na klinice Esthesia nově zastane Radka Bubeníčková. Radka působila na různých manažerských pozicích a my jsme rádi, že…

Facebook

2010-2017 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×