Rehabilitační cvičení

 

 O ošetření


Pro úplné odstranění všech našich starostí se zády většinou musíme udělat mnohem více než si jen jednou měsíčně poležet na příjemné masáži. Nabízíme Vám "program šitý na míru". U nás máte fyzioterapeutku jen a jen pro sebe. Samozřejmě využíváte jak vlastní tělo, tak Vám nabídneme i řadu pomůcek a cvičení s Vámi opakujeme.

Získejte slevu 50%

Využijte naší akce 10-ti masáží za cenu 9-ti. Při koupi tohoto balíčku navíc dostanete voucher s 50% slevou pro vaše blízké.

 

 Jsem vhodným kandidátem?


Máte starost se zády? Bolí Vás celé tělo z toho, jak se v práci hrbíte nad stolem nebo počítačem? Tak je právě pro Vás vhodné rehabilitační cvičení s fyzioterapeutkou s individuálním přístupem. Věnujeme se také poúrazové rehabilitaci, fyzioterapii po odstranění fixní protetiky (sádry) apod.


 

 Jak se připravit?


Na ošetření není třeba se nijak zvlášť připravovat. Nemusíte se dokonce ani obávat. Na tomto křesle o zuby nepřijdete a toto ošeření není bolestivé.

 

 

 Průběh ošetření


Naše terapeutka Vás zajímavou formou nejdříve seznámí se základními cviky pro obnovení svalového tonu. Poté se naučíte, jak posílit důležité svaly pro správný a zdravý postoj. Zjistíte, že i jen pouhým správným postojem posilujete a zpevňujete Vaše tělo. Rehabilitační cvičení je zaměřené speciálně na problémové partie konkrétního člověka. Podstatou věci je nastolení svalové rovnováhy. Zahrnuje nácvik správného držení těla, protahování zkrácených svalů a posilování ochablých svalů, nácvik správného dýchání, cvičení na míčích atd. Během cvičení také dochází k prokrvení vnitřních orgánů, čímž se zlepšuje jejich funkce. Velmi kladně reaguje i psychika.

 

 Následná péče


Pacient může po celou dobu terapie konzultovat své potíže s terapeutem a ten pak individuálně upraví daný plán terapie. Klient odchází zaučen a instruován ke cvičení doma.

 

 Upozornění


U nás si vyberete pouze délku (cena je pro všechny typy ošetření stejná), postup a konkrétní podobu Vám navrhne náš terapeut a dohodnete se na postupu vždy na začátku Vašeho ošetření.

Závěrem

Při našem rehabilitačním cvičení se vám budou věnovat opravdoví profesionálové, kteří se zajímají o problematiku rehabilitačního cvičení v plném rozsahu a budou se věnovat každému s individuálním přístupem – podle jeho stavby těla, zraněním a fyzickým potížím.

 

 

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Rozhovor s paní Petrou Pohůnkovou
2018-02-05

Petro, co pro Vás bylo za impuls začít se věnovat tolik potřebnému oboru podologie? A kde jste studovala?Již od mého mládí jsem se chtěla věnovat…

SKIN NEEDLER
2018-02-02

Metoda Micro-Needlingu je již po několik let považována za revoluční metodu, která se používá v oblasti anti-aging a v oblasti léčby estetických…

CellJET
2018-01-31

CellJET je Revoluční ultrazvukový přístroj s profesionálními parametry pro Anti-age ošetření. Nejmodernější 10MHz ultrazvuková technologie je…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×