Ošetření REVIDERM

REVIDERM je německá značka, která se vášnivě věnuje kosmetice už přes 30 let. Je fascinována pletí a výzkumy kombinující aktivní ingredience až na dermatologické úrovni. Hlavním cílem této kosmetiky je léčení a prospěch pleti podporou přirozené regenerace pleti. Celá řada vědců a výzkumníků důkladně hledali takové složení, které má opravdové viditelné výsledky. Nebylo pak překvapením, že s unikátním přístrojovým ošetřením v kombinaci s kosmetikou REVIDERM, která tato přístrojová ošetření doplňuje a podporuje, se značka REVIDERM stala světovým lídrem trhuCelý koncept ošetření spočívá v tom, že se nejdříve analyzuje pleť každého klienta a podle individuálních potřeb se zvolí vhodné ošetření a vhodná péče.
Nejdříve je potřeba pleť připravit na další ošetření a právě přístrojové ošetření mikrodermabraze je základním kamenem celého konceptu. Každý přípravek značky REVIDERM je vyvinut tak, aby doplňoval ostatní přípravky a společně spolupracovali na dokonalé péči o pleť.Pro koho je kosmetika REVIDERM vhodná?

Systém REVIDERM je vhodný pro každého. Ve světě si tuto kosmetiku oblíbili jak dámy, tak i pánové, jelikož REVIDERM nabízí  i pánská ošetření. Blahodárné výsledky kosmetiky REVIERM ocení všechny generace od teenagerů, kteří většinou bojují s nečistou až akneózní pletí po starší dámy, které byvají opatrné na svou jemnou a citlivou pleť. Kosmetické přípravky REVIDERM jsou připraveny řešit problémy s akné, dehydratací, tvorbou nadbytečného mazu a minimalizovat tvorbu komedonů. Ošetření REVIDERM jsou vhodná i pro kuperózní pleť a dokáží velmi účinně zpevnit povadlou pleť a vyhladit vrásky.


Dalším krokem již připravené pleti je ošetření pomocí přístroje Skin Needeler neboli ošetření mikrojehličkovou metodou, při kterém se přimo do pleti vpravují peptidová séra, která  snadněji pronikají do hloubky pleti,  a tím dochází k tvorbě vlastního kolagenu.  Je to opravdu revoluční metoda, při které dochází k regeneraci a zpevnění pleti a vy se nebudete chtít přestat dotýkat své tváře pro její hladkost.

Doplňkovým ošetřením je ultrazvukový přístroj CellJET, který využívá nejnovější dermokosmetické výzkumy pro dosažení ještě větších výsledků. Smart Aging program se soustředí na pleť už od prvních viditelných projevů stárnutí pleti a společně s podporou speciálně vyvinutých koncentrátů, které regulují kožní procesy, podporují regeneraci kůže a tvorbu vlastního kolagenu.Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Rozhovor s paní Petrou Pohůnkovou
2018-02-05

Petro, co pro Vás bylo za impuls začít se věnovat tolik potřebnému oboru podologie? A kde jste studovala?Již od mého mládí jsem se chtěla věnovat…

SKIN NEEDLER
2018-02-02

Metoda Micro-Needlingu je již po několik let považována za revoluční metodu, která se používá v oblasti anti-aging a v oblasti léčby estetických…

CellJET
2018-01-31

CellJET je Revoluční ultrazvukový přístroj s profesionálními parametry pro Anti-age ošetření. Nejmodernější 10MHz ultrazvuková technologie je…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×