CellJET

CellJET je Revoluční ultrazvukový přístroj s profesionálními parametry pro Anti-age ošetření. Nejmodernější 10MHz ultrazvuková technologie je vhodná pro difuzně červenou, podrážděnou, zanícenou nebo na alergii náchylnou pokožku, která potřebuje rychlou, efektivní a účinnější léčbu. Takovou péči poskytuje 14ti denní kúra na klinice Esthesia. Využitím ultrazvukové technologie, která měni? strukturu lipidů a membra?novou propustnost kůže hloubkovou penetrací a zapracovává do pleti účinná séra pomocí technologie membránové aplikace. 

 O ošetření - CellJET


Tam, kde se na pleti objeví rýhy a vrásky, jsou již kožní procesy narušené. Aby se stávající vrásky zmenšily a předešlo se vzniku nových, musí být znovu nastolena rovnováha mezi katabolickými a anabolickými procesy. Rozhodující přitom není zvyšování intenzity ošetření na možné maximum, ale naopak její snížení při častějším použití. Tomu odpovídá průběžný program domácí péče o pleť, který je nyní umožněn 14-ti denní kúrou na klinice Esthesia. Efektivní vysokofrekvenční ultrazvuková technologie a nejčistší, mrazem vysušený, vitamín C, tvoří dokonalou symbiózu pro trvale působící Smart Aging program. Obojí je už samo o sobě senzační svým působením a ve společné kombinaci se jedná o nepřekonatelnou péči. Precizně působí v optimální hloubce pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a umožňuje efektivní pronikání dalších sér do pokožky.

 

 

 Jsem vhodným kandidátem?


Před tímto ošetřením je nezbytná úvodní konzultace s naší kosmetoložkou, která provede analýzu Vaší pleti a zvolí individuální program dle potřeb právě Vaší pleti.


 Tuto péči poskytují:

objednat ke specialistovi ››

Pavlína Zimčáková

kosmetika, manikúra, pedikúra, permanentní make-up

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Dětská dentální hygiena
2018-04-17

Všichni si přejeme zdravé a krásné zuby, proto o svůj chrup pečujeme co nejlépe. Navštěvujeme pravidelně zubaře i dentální hygienu a tyto návyky…

Rozhovor s Irenou Průchovou
2018-04-03

Ireno, vítáme Vás v našem týmu. Proč jste si vybrala ke spolupráci  kliniku Esthesia?Klinika Esthesia mi nabídla spolupráci v oboru péče o…

Novinka! Lymfodrenáž
2018-04-03

Většina z nás tráví minimálně třetinu dne v zaměstnání, kde primárně sedí či stojí. Tento životní styl má neblahý vliv na náš…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×